Yeni ve Güzel Resimler Galerisi

 


Kaliteli Resim Galerileri Kaynak Linkleri

Yeniresimler.net aylık 100.000'e yakın tekil ziyaretçiye sahip bir resim galerisidir. Ziyaretçilerinin çoğu Google tarafından karşılanmaktadır.

Galerimiz Alexa web bilgilendirme portalında ilk 500 bin içerisindedir. Son 3 ay içerisinde 1.7 milyon sıra yükselmiştir ve Alexa Türkiye sıralamasında ilk 10bindedir..

Bu link sayfasında linkinizin yer alması için bir genel veya herhangi bir konuya yoğunlaşmış türkçe bir resim galerinizin olması gerekmektedir. Böylece Yeniresimler.net'ten bir linkiniz olacaktır.

Linkimizi eklemeden gelecek link değişim taleplerine cevap verilmeyecektir. Linkimizi eklemenizden kısa bir süre sonra linkiniz bu sayfamızda görülecektir.

Link değişimi yapmak için linkimizi ekledikten sonra (ersenerdal [-at-] gmail.com adresine) Mail Başlığı: "Yeniresimler.net Link değişimi" başlığıyla site başlığınızı ve site açıklamanızı gönderiniz.

Link Başlığımız:Güzel Resimler

Site Açıklamamız: Avatar resimleri, kaliteli resimler, güzel resimler ve her türlü konuya ait yeni resimlerin yer aldığı türkçe resim galerisi. Sitenizde metin ifade olarak açıklamalar yer almıyorsa kodunuza ekleyeceğiniz title ifadesiyle açıklamamızı ekleyiniz.

Hürriyet Foto Galeri - Hürriyet Gazetesinin web sayfasına ait foto galerisidir. Güncel ve magazinsel haberlere ait kişi ve olayların fotoğraflarının sergilendiği galeri sayfasıdır.

Resim - Birçok kategoriye ait resimlerin bulunduğu bedava resimler galerisi.

  4homepages